HAKKIMIZDA 

İstanbul boğazının en güzel noktasına konuşlanmış tarihi Galata Köprüsü, eşsiz boğaz manzarası, tarihi yarım adanın sulietini en güzel gören konumuyla, akşam güneş batışını izlerken sağ tarafınızda Galata Kulesi , sol tarafınızda Süleymaniye Camisini izlerken unutamayacağınız bir yemek ziyafetini, çeyrek asırı aşkın bir süredir İstanbul'lulara ve İstanbul'u ziyarete gelen siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

2002 senesinden bu yana , 13 yıldır hizmet vermekte olduğumuz mekanımızda günün her saatinde balıkçıların oltaları altında, martılar şarkılarını söylerken güzel ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Fasıl eşliğinde akşam yemeklerinizi süslendirebilirsiniz.

Sanat Cafe & Restaurant yılların tecrübesini lezzete dönüştüren ustalar, leziz mezeler, en taze deniz ürünlerin, zengin şarap kavıyla siz dostlarımızın en özel ve güzel günlerinde hizmetinizde olmaktan gurur duyacağız.

İstanbul’un tarih kokan köşelerinden Galata Köprüsünde "Sanat Cafe Restaurant" olarak yeni bir lezzet durağına daha ev sahipliği yapacağız.

Muhteşem Haliç , Topkapı Sarayı ve Boğaz manzarası ile büyüleyici bir ambiansa sahip Sanat Restaurant ’a gelecek olan siz dostlarımızı ve konuklarınızı gerek konfor, gerek hizmet, gerekse ürün kalitesi ile en iyi şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.